СЕПТЕМБАР
3. Почетак школске године, дочек првака
12. Одељенско веће
13. Наставничко веће
19. Посета писца Градимир Стојковић, за ученике V-Vlll разреда
20. Позоришна представа ,, Пази црвено,, за ученике l-V разреда
28. Општинско такмичење из малог фудбала за ученике и ученице Vll - Vlll разреда
ОКТОБАР
3. Састанак тима за инклузивно образовање
4. Састанак тимаза обезбеђивање квалитета и развој установе
5. Општинско такмичење из атлетике за ученике и ученице V - Vlll разреда
5. Освојена три Прва места, једно Друго место и два Трећа места из атлетике
6. Састанак тима за развој међупредметних компетенција и предузетништва
8. Састанак тима за професионални развој
15. Јесењи крос V - Vlll разреда
9. Састанак тима за самовредновање
10. Састанак тима за професионалну орјентацију ученика
11. Састанак тима за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања
16. Предавање муп-а за ученике l разреда
17. Педагошки колегијум
18. Градско такмичење из атлетике
19. Излет за ученике од l - lV разреда
22. Предавање муп-а за ученике Vl разреда
26. Представа ,,Јазавац пред судом,, V - Vlll разреда
29. Школски одбор
НОВЕМБАР
5. Предавање муп-а за ученике Vl разреда
5. Представа ,,Магична прича,, за ученике од l - lV разреда
5. - 16. Изложба склуптура Лазаревачког вајара Душка Шурлана
14. Седница одељенских већа
15. Седница наставничког већа
26. Посета Хемијском факултету
27. Предавање муп-а за ученике l разреда
ДЕЦЕМБАР
3. Фестивал науке у Београду
7. Мобилни планетаријум
22. Семинар "Међупредметне компетенције"
МАРТ
1. Хипо такмичење, ученици који су се пласирали на регионално такмичење су Алекса Ивановић 5-1, Милица Новаковић 5-1, Ненад Милић 6-2, Нађа Станић 6-2, Дуња Симић 8-1 и Ленка Станић 8-2
9. Општинско такмичење из историје, ученици који су се пласирали на градско такмичење су Аница Матић 8-2 (1. место), Ленка Станић 8-2 (1. место) и Никола Ђорђевић 6-1 (3. место)
10. Општинско такмичење из географије, ученици који су се пласирали на градско такмичење су Никола Давидовић 7-2 (2. место), Богдан Јоксимовић 7-1 (2. место) и Ленка Станић 8-2 (2. место)